Черговий етап декларування

Немовицька сільська рада повідомляє депутатів Немовицької сільської ради VII скликання, що Законом України «Про запобігання корупції» встановлено обов’язок подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік.

15:12 12.03.2018

Конкурс на заміщення вакантних посад

Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадової особи органів місцевого самоврядування:      спеціаліста ІІ категорії відділу бухгалтерського обліку;

11:30 03.03.2018

Відбулась робоча зустріч у формі діалогу

30.08.2023 року до Немовицької громади завітали представники ВООЗ в Україні разом із завідувачем відділом імунопрофілактики ДУ «Рівненський ОЦКПХ МОЗ України» Віктором Морозом. Метою візиту є оцінка дій з реагування на відсутність щеплень у дітей, які не мають медичних протипоказів до вакцинації. В заході взяли участь очільник громади Олександр Трохимець, представники КНП «Немовицький ЦПМСД», священослужителі, керівництво освіти громади та  жителі Немовицької громади.