Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які виконують обов’язки військової служби (мобілізовані)

Дата: 13.09.2022 11:20

На виконання Рішення Виконавчого комітету Немовицької сільскої ради № 92 від 12.09.2022 «Про зміни до Бюджету Немовицької територіальної громади на 2022 рік» Немовицька сільська рада Сарненського Району Рівненської області інформує про надання одноразової матеріальної допомоги, згідно Програми соціального захисту населення  Немовицької сільської ради на 2022 – 2024 рік  у розмірі 7 (сім) тисяч гривень, особам які виконують обов’язки військової служби (мобілізовані).

Прийом документів на одноразову матеріальну допомогу здійснюють Немовицька сільська рада та старостинські округи.

Нараховані кошти буде перераховано на картковий рахунок особи, яка виконує обов’язки військової служби.

Перелік документів:

1. Заява.

2. Копія паспорта.

3. Копія ідентифікаційного номера (код).

4. Номер карткового рахунку Приватбанку.

5. Копія документу, що підтверджує родинні стосунки з особою, яка виконує обов’язки військової служби.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ