Державна соціальна допомога малозабезпеченим

Допомога члену малозабезпеченої сім’ї на організацію підприємницької діяльності

Це буде одноразова безвідсоткова допомога працездатному члену малозабезпеченої родини для організації підприємницької діяльності і виведення сім’ї з бідності, яка буде надаватися державною службою зайнятості за рахунок коштів державного бюджету. Порядок надання такої допомоги, її розмір та умови повернення визначає Кабмін, який наразі неоприлюднений.

12:13 19.06.2020

Допомога малозабезпеченим сім’ям

Розмір цієї державної соціальної допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для сім'ї та її середньомісячним сукупним доходом.

12:07 19.06.2020

Як відбуватиметься переоформлення допомоги для малозабезпечених родин під час карантину

30 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України (реєстр. № 3275 від 29.03.2020), яким передбачено на період карантину пов’язаного з поширенням COVID-19 продовжити строк виплати раніше призначеної державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям без подання необхідних документів до органів соціального захисту населення

08:11 13.04.2020

Важлива інформація!

Верховною Радою України 30.03.2020 прийнято Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)”, яким, серед іншого, внесено зміни до законів України „Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”, „Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”, „Про державну допомогу сім’ям з дітьми”, „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” та „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

16:48 09.04.2020

З 2020 року Мінсоцполітики змінило механізм фінансування соціальних виплат, що дозволить видавати гроші населенню набагато швидше

З 1 січня 2020 року Міністерство соціальної політики отримало від Міністерства фінансів контроль за частиною виплат населенню і перетворило їх із субвенцій на бюджетні програми.

09:21 23.01.2020

Про порядок призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та право на її отримання

Право на державну соціальну допомогу мають малозабезпечені сім’ї, які постійно проживають на території України та мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім’ї.

11:23 15.11.2019