На який період призначається допомога малозабезпеченим сім’ям

Дата: 19.11.2019 15:19

На який період призначається допомога малозабезпеченим сім’ям

Відповідно до п. 20-21 Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2003 р. № 250 , соціальна допомога призначається на шість місяців.
Одиноким особам, які за результатами медико-соціальної експертизи визнані непрацездатними і не мають інших джерел існування (не отримують доходів, передбачених Методикою обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, крім доходів від особистого селянського господарства), соціальна допомога може бути призначена на строк визнання особи непрацездатною. А також непрацездатному подружжю за відсутності осіб, зобов’язаних їх утримувати відповідно до закону.
Одиноким особам, які досягли 65-річного віку і не мають інших джерел існування за тих же умов, соціальна допомога може бути призначена довічно.