A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Новини

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області повідомляє про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та плану зонування с. Зносичі Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.  Зауваження і пропозиції до проекту та звіту приймаються за адресою с. Немовичі вул. Центральна 4 Сарненського району Рівненської області або на електрону адресу sr.nemovichi @gmail.com протягом 30 календарних днів з дня опублікування повідомлення.

12:07 06.04.2020

6 квітня стартують онлайн уроки для учнів 5-11 класів на карантині

У понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

09:18 06.04.2020

Держава допоможе виплачувати зарплату найманим працівникам малого бізнесу під час карантину

Підтримка роботодавців та працівників сфери малого та середнього підприємництва, які скоротили чи припинили діяльність в умовах протидії коронавірусній хворобі COVID-19, є одним із основних положень прийнятого законопроєкту #3275.      Законом введено поняття часткового безробіття на період дії обмежувальних заходів, встановленими Кабінетом Міністрів України для запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби. Допомога по частковому безробіттю надаватиметься роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва.

10:31 03.04.2020

Президент України підписав закон про забезпечення додаткових соціально-економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусу

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 540-IX, який парламент ухвалив 30 березня 2020 року.      Документом передбачені додаткові соціальні та економічні гарантії для підтримки громадян і бізнесу в умовах протидії поширенню коронавірусу в Україні. Закон, зокрема, передбачає доплату в розмірі до 300% заробітної плати медикам та іншим працівникам, задіяним у лікуванні хворих на COVID-19, а працівникам соціального захисту населення, які надають послуги громадянам, котрі перебувають удома, – до 100% заробітної плати.

10:25 03.04.2020

Режим надзвичайної ситуації на Сарненщині

Комісія з питань ТЕБ та НС Сарненського району прийняла рішення про запровадження надзвичайної ситуації в Сарненському районі.      Рішення прийнято на підставі постанови Уряду.

10:24 27.03.2020

Відомість про працівників відділу соціального захисту Немовицької сільської ради

З метою попередження шахрайства під виглядом  працівників органів соціального захисту і благодійних організацій, пов’язаних з проникненням до житла, використовуючи довірливість осіб пенсійного віку, осіб з інвалідністю, інших соціально незахищених категорій населення надаємо відомість про працівників відділу соціального захисту Немовицької сільської ради

10:52 24.03.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень