A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Новини

Дата: від до Скинути

Служба у справах дітей інформує

Дітей і соціальні мережі сьогодні об’єднує одне: вони — наше майбутнє, незважаючи на те, що батькам хочеться, щоб дитина менше в них «сиділа». І якщо з Фейсбуком і Інстаграмом все відносно зрозуміло, то ТікТок — новий звір в цьому лісі, і багато дорослих побоюються підпускати до нього дитину, вважаючи, що там нічого немає, крім безглуздих приколів і кривлянь. І вони частково мають рацію, тому що тут переважає відео пересічного змісту — прості танці, челленджі і пародії.

09:16 03.03.2021

Щодо роботи комісії (уповноваженого) із страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності підприємств, установ, організацій

Відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 №1105 (зі змінами) одним із завдань Фонду соціального страхування України (далі - Фонд) є здійснення перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності (далі - ЛН) застрахованим особам, у тому числі на підставі інформації з електронного реєстру ЛН, та здійснення контролю за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду, які виплачуються на підставі ЛН.

11:05 26.02.2021

Зверніть увагу!

Надходить весна. Скоро наші ліси і поля оживуть, зазеленіють та сповняться ароматами первоцвітів. Ми підемо в ліс чи в поле насолоджуватися красою нашого краю. Тож давайте з повагою та дбайливістю ставитися до нашого багатства – природи. Збережімо її для наступних поколінь!

12:57 23.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень