Поради лікаря

КНП "Немовицький ЦПМСД" інформує

На Рівненщині фіксують випадки кашлюку, понад 110 випадків, не виняток -  Немовицька громада. Хворіють переважно діти. Найбільш вразливими є діти віком до року та від 1 до 4 років. Кашлюк – це інфекційне захворювання, яке вражає дихальну систему і проявляється в сильних нападах кашлю. Недуг є особливо небезпечним для немовлят віком до одного року.

08:44 22.04.2024

ЯК ЗБЕРЕГТИ ЗІР: 10 ПРОСТИХ ПОРАД

12 жовтня – Всесвітній день зору. Він проводиться під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) щорічно у другий четвер жовтня — для залучення глобальної уваги до проблем сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору.

11:05 12.10.2023

Запідозрив інсульт – викликай швидку!

Інсульт розвивається внаслідок гострого, тобто раптового, порушення мозкового кровообігу. Без кровопостачання мозок гине дуже швидко – щохвилини незворотньо втрачає близько 20 тис. нервових клітин. Інсульт – це наслідок хвороб та порушень в організмі людини. Найбільше поширені захворювання, які ведуть до інсульту, - гіпертонічна хвороба та атеросклероз.

14:23 04.10.2023

«Доступні ліки» в Немовицькій громаді!

На території Немовицької сільської ради здійснюють діяльність аптечні заклади ФОП Дударик Тетяна Миколаївна, за адресою с.Немовичі вул.Островського, 64 та ТзОВ «Рівнеліки» с.Тинне вул. Українська 6а, які долучилися до підключення аптек до ЕСОЗ, а також до відпуску лікарських засобів за програмою реінбурсація лікарських засобів «Доступні ліки». Це забезпечить доступність лікарських засобів для пацієнтів, що проживають на території Немовицької громади та захворювання яких підпадають під дію цієї програми.

16:49 07.09.2023

КНП «Немовицький ЦПМСД» інформує!

КНП «Немовицький ЦПМСД» враховуючи рекомендації МОЗ та НСЗУ, просить долучитися батьків перевірити вакцинальний статус своїх дітей і надолужити пропущені щеплення, які передбачені Календарем профілактичних щеплень.

16:02 16.08.2023

Що робити при укусі бджоли

Укуси комах можуть викликати важкі алергічні реакції. За допомогою нескладних методів можна зменшити дискомфорт і знизити ризик небезпечних наслідків.

10:51 22.06.2023

Шість помилок лікування високого артеріального тиску

Артеріальна гіпертонія - це підвищення артеріального тиску (тобто тиск крові в артеріальних кровоносних судинах). Суть гіпертонії - напруга, скорочення м'язової стінки артерій, що приводить до звуження її просвіту і підвищення тиску крові. Артеріальний тиск залежить від ступеня звуження артерій, від загальної кількості циркулюючої по артеріях крові, від кількості гормонів, що виділяються в кров, мають судинозвужувальні властивості, від різних додаткових провокуючих причин.

10:40 15.05.2023

Як вберегтись від кліща та можливих наслідків від небезпечного контакту?

Ось і довгоочікувана весна. З настанням теплих днів, після зимової сплячки голодні кліщі, збуджені запахом тварин або людини, в очікуванні жертви скупчуються під мохом та опалим листям уздовж стежин і доріг, також у на висоті 30-40 см, рідше 1-1,5 м від землі.

10:33 18.04.2023