Поради лікаря

Що робити у разі хімічної атаки

Відповідно до Закону України від 24 лютого 2022 року №2102-IX«Про затверджений Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» в Україні оголошено військовий стан.

15:45 29.03.2022

Гарячка: коли варто пити жарознижувальні при ГРВІ?

Застуду часто супроводжує підвищення температури. Інколи, це проходить безсимптомно, а деколи людина відчуває найменше її коливання. Коли варто не збивати температуру і почекати, а коли потрібно одразу звертатися до лікаря читайте далі.

16:14 02.02.2022

З 1 лютого на Рівненщині стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні. Таких заходів необхідно вжити через виявлення вірусу у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті восени 2021 року (тоді 1 дитина отримала параліч, а 19 були контактними і мали безсимптомний перебіг). Ще один випадок захворювання на поліомієліт зафіксований в Україні 24 січня 2022 року.

08:42 26.01.2022

Щеплення від грипу та COVID-19: чи можна вакцинуватися одночасно?

Грип та коронавірусна хвороба COVID-19 небезпечні тяжким перебігом, ускладненнями та ризиком померти. Людина із будь-якою із цих хвороб навіть у легкій формі може інфікувати інших. Окрім того, наслідком грипу та коронавірусної хвороби, серед іншого, може бути пневмонія та серцева недостатність. Тому єдиним порятунком від цих ризиків є вакцинація.

11:20 15.11.2021

Будьте уважні, у Рівненському районі виявлено випадок захворювання на поліомієліт!

Поліомієліт – гостре інфекційне захворювання вірусного походження, яке виникає в результаті інфікування одним з трьох типів вірусів поліомієліту та уражає центральну нервову систему, викликаючи паралічі та закінчується у важких випадках смертю.

09:40 11.10.2021

ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ІМУНІЗАЦІЇ: ПАНДЕМІЯ НЕ СКАСОВУЄ РУТИННУ ВАКЦИНАЦІЮ

24 квітня 2021 року стартував Всесвітній тиждень імунізації, і триватиме до 30 квітня. Гасло цьогорічної кампанії «Вакцини зближують нас». Її мета - підвищити рівень охоплення щепленнями завдяки кращій обізнаності й розумінню процесу імунізації.

09:00 24.04.2021

4 кроки для контролю діабету протягом життя

Національний інститут діабету, шлунково-кишкових і ниркових захворювань США опублікував 4 кроки для контролю діабету протягом життя. Дізнайтеся більше про діабет, свої показники, як жити з цим захворюванням і залишатися здоровим.

08:51 25.03.2021

Туберкульоз – хвороба небезпечна!

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом, який у нашій державі залишається поширеним інфекційним захворюванням, але все ж таки не прогресує.

14:42 24.03.2021