Поради лікаря

Отруєння грибами: профілактика та перша допомога

Отруєння грибами є найбільш важким харчовим отруєнням людини. З початку цього року в Україні зареєстрували отруєння дикорослими грибами 14 людей, з них четверо — діти. Летальних випадків не було.

10:13 10.06.2020

На Рівненщині розпочали ІФА–тестування

Імуно-ферментний аналіз – це вид тестування, за допомогою якого виявляється комплекс антиген-антитіл, що виробляються, коли організм уражений вірусом.

09:16 04.06.2020

Міжнародний День розсіяного склерозу

Міжнародний День розсіяного склерозу був встановлений Міжнародною федерацією товариств розсіяного склерозу з метою інформування про проблему розсіяного склерозу і глобальному русі організацій РС, а також розширення глобального руху організацій РС і об’єднання національних і регіональних організацій, пошуку джерел фінансування глобального руху з проблем розсіяного склерозу. Відзначається «Міжнародний День розсіяного склерозу» щорічно в останню середу травня.

09:27 27.05.2020

Сказ та його профілактика

Епідемічна та епізоотична ситуація зі сказу в Україні залишається неблагополучною. Природні вогнища сказу існують практично на всій її території. Щорічно реєструється значна кількість захворювань на сказ серед тварин та випадки загибелі людей внаслідок захворювання на сказ. Виключення не став і наш район.

10:54 22.05.2020