Положення про діяльність аукціонної комісії

рішенням Немовицької сільської ради від 24.01. 2019 року № 829

ПОЛОЖЕННЯ

про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації, що перебувають у власності територіальної громади Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області

І. Загальні положення

1. Це Положення, розроблене відповідно до частини четвертої статті 15 Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», визначає порядок утворення аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації спільної власності територіальних громад Сарненського району Рівненської області (далі - комісія), її повноваження, права та порядок роботи.

2. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, рішеннями Немовицької сільської ради, розпорядженнями голови Немовицької сільської ради та цим Положенням.

ІІ. Склад, порядок утворення комісії та її повноваження

1. Комісія є тимчасово діючим колегіальним органом, що утворюється згідно з розпорядженням голови сільської ради для продажу об’єктів малої приватизації протягом 10 робочих днів з дня прийняття рішення про приватизацію об’єкта.

2. До складу комісії входять не менш як п’ять осіб з числа депутатів Немовицької сільської ради та/або працівників виконавчого апарату Немовицької сільської ради.

У разі потреби до складу комісії можуть залучатися з правом дорадчого голосу спеціалісти, експерти, представники органів виконавчої влади, підприємств, закладів тощо.

3. Основні принципи діяльності комісії:

• дотримання вимог законодавства;
  •  колегіальність прийнятих рішень;
  • професіоналізм, неупередженість та незалежність членів комісії (недопущення втручання в діяльність комісії будь-яких органів влади).

4. Склад комісії та зміни до нього затверджуються розпорядженням Немовицького сільського голови.

На період тривалої відсутності голови комісії (хвороба, відпустка тощо) його повноваження покладаються розпорядженням Немовицького сільського голови на будь-кого із членів комісії.

5. До основних повноважень комісії належать:

- розроблення умов продажу та їх подання на затвердження голові сільської ради;

- визначення стартової ціни;

- визначення стартової ціни з урахуванням зниження стартової ціни;

- розроблення інформаційного повідомлення про проведення аукціону;

- ведення протоколів засідань комісії та їх подання на затвердження голові сільської ради.

6. Комісія має право:

- під час розроблення умов продажу вносити пропозиції голові сільської ради щодо запитів до органів державної влади, підприємств, закладів стосовно подання пропозицій щодо умов продажу, а також надання відомостей, документів та інших матеріалів, необхідних для ознайомлення з об’єктом продажу;

- вносити пропозиції голові сільської ради щодо подання запитів спеціалістам, експертам;

- заслуховувати пояснення експертів, консультантів та інших спеціалістів.

ІІІ. Порядок роботи комісії

1. Очолює комісію та організовує її роботу голова комісії.
  2. Організаційною формою роботи комісії є засідання.
  3. Усі рішення комісії приймаються шляхом поіменного усного голосування («за» або «проти»), результати якого заносяться до протоколу.
  4. Засідання комісії є правоможним за умови участі в ньому не менш як двох третин складу її членів.
  5. Члени комісії мають рівне право голосу при прийнятті рішень. Рішення комісії приймаються простою більшістю голосів членів комісії, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів голос голови комісії є вирішальним.
  6. За результатами засідання комісії складаються протоколи, які підписуються всіма членами комісії, присутніми на засіданні, та у триденний строк подаються на затвердження голові районної ради.

7. Секретар комісії забезпечує:

- підготовку матеріалів для розгляду комісією;

- виконання доручень голови комісії;

- підготовку, ведення та оформлення протоколів засідань комісії.

8. Члени комісії зобов’язані брати участь у роботі комісії.

У разі якщо засідання комісії не відбулося через відсутність кворуму, засідання комісії переноситься на інший день.

9. Діяльність комісії припиняється розпорядженням Немовицького сільського голови.

Секретар Немовицької сільської ради                     М. КОЛЯДКО