Служба у справах дітей інформує

Дитина жертва сексуального насильства! Що робити?

Проблема насильства над дітьми є надзвичайно актуальною в усьому світі Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя.

10:51 19.07.2024

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради

17 червня 2024 року,  під головуванням сільського голови Олександра Трохимця відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради.

16:34 17.06.2024

Як захистити дитину онлайн під час літніх канікул?

Нове дослідження IWF показало, що у 2023 році було виявлено найбільше зображень сексуального насильства над дітьми категорії А. Ця категорія включає найжорстокіші знущання з дітьми. У новій доповіді підкреслено, що злочинці шукають молодших дітей від 3 до 6 років - такого контенту було виявлено 15%. Найчастіше на фото та відео з меншими дітьми є старша дитина, можливо, брат або сестра.

13:52 31.05.2024

Служба у справах дітей інформує

Кожна дитина мріє виховуватися у родині, де вона отримає турботу, безпеку, всебічні можливості для соціалізації, спілкування та розвиток життєво важливих навичок. Ефективною формою надання такої допомоги та любові дітям є, зокрема, створення дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ).

15:03 25.04.2024

Відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради

08.04.2024 на засіданні Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради було розглянуто звернення щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, а також було переглянуто та затверджено індивідуальний план соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилась без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

16:39 08.04.2024

Служба у справах дітей Немовицької сільської ради інформує!

Тисячі дітей в Україні щороку потребують тимчасового та подальшого сімейного влаштування. Найчастіше — це родини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Проте, якщо їм вчасно допомогти, підтримати батьків, то є шанс зберегти сім’ю для дитини.

14:58 04.04.2024