Служба у справах дітей інформує

Кожна дитина мріє виховуватися у родині, де вона отримає турботу, безпеку, всебічні можливості для соціалізації, спілкування та розвиток життєво важливих навичок. Ефективною формою надання такої допомоги та любові дітям є, зокрема, створення дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ).

15:03 25.04.2024

Відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради

08.04.2024 на засіданні Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради було розглянуто звернення щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, а також було переглянуто та затверджено індивідуальний план соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилась без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.

16:39 08.04.2024

Служба у справах дітей Немовицької сільської ради інформує!

Тисячі дітей в Україні щороку потребують тимчасового та подальшого сімейного влаштування. Найчастіше — це родини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Проте, якщо їм вчасно допомогти, підтримати батьків, то є шанс зберегти сім’ю для дитини.

14:58 04.04.2024

Проведено інформаційно - профілактичний захід у селі Зносичі

У зв'язку з підвищенням інтенсивності руху на автодорозі  Т 1812, яка проходить через нашу громаду, 21 серпня  у  селі Зносичі старостою Галиною Барановською спільно з начальником служби у справах дітей Немовицької сільської ради Світланою Панасюк, ПОГ Сарненського РВП ГУНП в Рівненській області Романом Шмалюхом проведено інформаційно - профілактичний захід з батьками та дітьми з метою попередження дорожньо - транспортних пригод з дітьми та  за участі дітей.

15:00 22.08.2023

Шукаємо патронатних вихователів

На даний час державна політика у сфері захисту прав дітей перебуває у стані реформування інтернатних закладів та пошуку альтернативних форм влаштування дітей. Зокрема, однією із таких форм є патронат над дітьми. Патронатна форма виховання дітей визначається главою 20 Сімейного кодексу України та прийнятою постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною»,   як  тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Актуальність теми полягає в тому що дитинство в Україні визнається загальнонаціональним пріоритетом і здійснюється з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток.

14:09 26.06.2020

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВЧИНЕННЯ НАСИЛЬСТВА ПО ВІДНОШЕННЮ ДІТЕЙ !!!

Закон України «Про охорону дитинства» (ст. 35), а також Закон України «Про попередження насильства в сім'ї» (ст. 15) вказують, що особи, винні у порушенні вимог законодавства про охорону дитинства, або ж вчинили на­сильство в сім'ї, несуть кримінальну, адміністративну або цивільно-правову відповідальність відповідно до законів України.

08:57 05.06.2020

ЖИТЛОВІ ПРАВА ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ТА ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА

Відсутність житла – одна з найактуальніших проблем для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які випускаються в доросле життя з інтернатних закладів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, з-під піклування. Служба у справах дітей  Немовицької сільської ради роз’яснює деякі норми чинного законодавства.

08:55 05.06.2020