A A A K K K
для людей із порушенням зору
Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Служба у справах дітей інформує

Відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради

08.04.2024 на засіданні Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради було розглянуто звернення щодо надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, а також було переглянуто та затверджено індивідуальний план соціального захисту дитини, яка перебуває в складних життєвих обставинах, дитини, яка залишилась без батьківського піклування, дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування.  

16:39 08.04.2024

Служба у справах дітей Немовицької сільської ради інформує!

Тисячі дітей в Україні щороку потребують тимчасового та подальшого сімейного влаштування. Найчастіше — це родини, які опинилися у складних життєвих обставинах. Проте, якщо їм вчасно допомогти, підтримати батьків, то є шанс зберегти сім’ю для дитини. 

14:58 04.04.2024

Проведено інформаційно - профілактичний захід у селі Зносичі

У зв'язку з підвищенням інтенсивності руху на автодорозі  Т 1812, яка проходить через нашу громаду, 21 серпня  у  селі Зносичі старостою Галиною Барановською спільно з начальником служби у справах дітей Немовицької сільської ради Світланою Панасюк, ПОГ Сарненського РВП ГУНП в Рівненській області Романом Шмалюхом проведено інформаційно - профілактичний захід з батьками та дітьми з метою попередження дорожньо - транспортних пригод з дітьми та  за участі дітей. 

15:00 22.08.2023

Шукаємо патронатних вихователів

На даний час державна політика у сфері захисту прав дітей перебуває у стані реформування інтернатних закладів та пошуку альтернативних форм влаштування дітей. Зокрема, однією із таких форм є патронат над дітьми. Патронатна форма виховання дітей визначається главою 20 Сімейного кодексу України та прийнятою постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною»,   як  тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Актуальність теми полягає в тому що дитинство в Україні визнається загальнонаціональним пріоритетом і здійснюється з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток.

14:09 26.06.2020

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВЧИНЕННЯ НАСИЛЬСТВА ПО ВІДНОШЕННЮ ДІТЕЙ !!!

Закон України «Про охорону дитинства» (ст. 35), а також Закон України «Про попередження насильства в сім'ї» (ст. 15) вказують, що особи, винні у порушенні вимог законодавства про охорону дитинства, або ж вчинили на­сильство в сім'ї, несуть кримінальну, адміністративну або цивільно-правову відповідальність відповідно до законів України.

08:57 05.06.2020

ЖИТЛОВІ ПРАВА ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ТА ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА

Відсутність житла – одна з найактуальніших проблем для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які випускаються в доросле життя з інтернатних закладів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, з-під піклування. Служба у справах дітей  Немовицької сільської ради роз’яснює деякі норми чинного законодавства.

08:55 05.06.2020

День захисту дітей відсвяткують онлайн-концертом

1 червня о 12:00, відбудеться онлайн-концерт з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, організований за підтримки Міністерства соціальної політики та проєкту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні».

11:39 29.05.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь