Проведено інформаційно - профілактичний захід у селі Зносичі

У зв'язку з підвищенням інтенсивності руху на автодорозі  Т 1812, яка проходить через нашу громаду, 21 серпня  у  селі Зносичі старостою Галиною Барановською спільно з начальником служби у справах дітей Немовицької сільської ради Світланою Панасюк, ПОГ Сарненського РВП ГУНП в Рівненській області Романом Шмалюхом проведено інформаційно - профілактичний захід з батьками та дітьми з метою попередження дорожньо - транспортних пригод з дітьми та  за участі дітей.

15:00 22.08.2023

Шукаємо патронатних вихователів

На даний час державна політика у сфері захисту прав дітей перебуває у стані реформування інтернатних закладів та пошуку альтернативних форм влаштування дітей. Зокрема, однією із таких форм є патронат над дітьми. Патронатна форма виховання дітей визначається главою 20 Сімейного кодексу України та прийнятою постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року №148 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною»,   як  тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Актуальність теми полягає в тому що дитинство в Україні визнається загальнонаціональним пріоритетом і здійснюється з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист та всебічний розвиток.

14:09 26.06.2020

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВЧИНЕННЯ НАСИЛЬСТВА ПО ВІДНОШЕННЮ ДІТЕЙ !!!

Закон України «Про охорону дитинства» (ст. 35), а також Закон України «Про попередження насильства в сім'ї» (ст. 15) вказують, що особи, винні у порушенні вимог законодавства про охорону дитинства, або ж вчинили на­сильство в сім'ї, несуть кримінальну, адміністративну або цивільно-правову відповідальність відповідно до законів України.

08:57 05.06.2020

ЖИТЛОВІ ПРАВА ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ТА ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА

Відсутність житла – одна з найактуальніших проблем для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які випускаються в доросле життя з інтернатних закладів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, з-під піклування. Служба у справах дітей  Немовицької сільської ради роз’яснює деякі норми чинного законодавства.

08:55 05.06.2020

День захисту дітей відсвяткують онлайн-концертом

1 червня о 12:00, відбудеться онлайн-концерт з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, організований за підтримки Міністерства соціальної політики та проєкту Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні».

11:39 29.05.2020

Засідання комісії з захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради

13 січня 2020 року відбулося перше в цьому році засідання комісії з захисту права дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради на чолі з сільським голово Віктором Савчиним. На порядок денний було винесено ряд питань, зокрема заслухали начальника служби у справах дітей Немовицької сілської ради Світлану Панасюк про звіт роботи комісії з захисту прав дитини за 2019 рік та план роботи на 2020 рік. Також було розглянуто заяву громадянки (Т) про позбавлення батьківських прав колишнього чоловіка, громадянина (І) щодо малолітнього сина та стан виконання протокольних доручень прийнятих на засіданні комісії в грудні 2019 року.

12:12 20.01.2020

До уваги батьків!!!!

Попереду цикл новорічно - різдвяних свят, які обіцяють бути багатими на розваги,  тому, з  метою попередження злочинності як з боку дітей, так і проти них, стимулювання відповідальності батьків, служба у справах дітей Немовицької сільської ради інформує про деякі норми чинного  законодавства України

12:02 23.12.2019