Житлові субсидії

Грошова допомога та субсидії виплачуються

Грошова допомога, пільги та субсидії у разі неможливості їх виплати у районах проведення бойових дій будуть виплачуватися:  для тих, хто отримував виплати через банк (на картку) – Ощадбанк буде перераховувати кошти на банківський рахунок;  для тих, кому виплати доставлялися за місцем проживання – зможуть отримати переказ через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER”.

16:38 10.03.2022

Актуальні питання призначення субсидій

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

09:39 28.05.2021

У квітні платіжки стануть меншими для жителів Рівненщини

У березні ціну на газ для населення знизили на 14 % у порівнянні з лютим. Таке спільне рішення прийняли Уряд з НАК «Нафтогаз України».      Здешевлення оптової вартості блакитного палива спрямоване на зменшення витрат споживачів на комунальні послуги. Адже під час карантину люди більше часу перебувають вдома.

10:34 03.04.2020

Уряд спростив надання субсидій для громадян, які втратили роботу у зв’язку з карантином та стали на облік як безробітні.      Так, оформити субсидію можна онлайн, також це актуально і для інших громадян, які мають право на субсидію, але ще не отримали її.

14:24 31.03.2020

Перерахунок розміру пільг та субсидій через відокремлення послуги з розподілу газу відбудеться в лютому автоматично

В лютому Міністерство соціальної політики донарахує субсидію та пільгу за нову послугу з розподілу природного газу автоматично – без потреби додатково звернення громадян за січень і лютий 2020 року.

16:36 03.02.2020

З початку року пільгові категорії українців мають право у будь-який час перейти на монетизовану форму виплат на комунальні послуги

„З 1 січня 2020 року пільгові категорії українців мають право у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану форму виплат на житлово-комунальні послуги”, – поінформував заступник Міністра Віталій Музиченко під час програми „Сніданок з 1+1”.

09:12 23.01.2020

"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"

Якщо я буду споживати послуг менше норми, то в мене заберуть субсидію! – саме цей міф викликає найбільший страх у отримувачів субсидій. Та пам'ятайте це лише міф. Заощаджувати воду/тепло/світло/газ, навіть якщо ви отримуєте субсидію, треба! Ви зможете зменшити свою обов’язкову частку плати за комірне. А держава може стати менш енергозалежною.

16:05 28.11.2019