Житлові субсидії

Перерахунок розміру пільг та субсидій через відокремлення послуги з розподілу газу відбудеться в лютому автоматично

В лютому Міністерство соціальної політики донарахує субсидію та пільгу за нову послугу з розподілу природного газу автоматично – без потреби додатково звернення громадян за січень і лютий 2020 року.

16:36 03.02.2020

З початку року пільгові категорії українців мають право у будь-який час перейти на монетизовану форму виплат на комунальні послуги

„З 1 січня 2020 року пільгові категорії українців мають право у будь-який час подати заяву про перехід на монетизовану форму виплат на житлово-комунальні послуги”, – поінформував заступник Міністра Віталій Музиченко під час програми „Сніданок з 1+1”.

09:12 23.01.2020

"Отримав субсидію - бережи енергоресурси!"

Якщо я буду споживати послуг менше норми, то в мене заберуть субсидію! – саме цей міф викликає найбільший страх у отримувачів субсидій. Та пам'ятайте це лише міф. Заощаджувати воду/тепло/світло/газ, навіть якщо ви отримуєте субсидію, треба! Ви зможете зменшити свою обов’язкову частку плати за комірне. А держава може стати менш енергозалежною.

16:05 28.11.2019

Про зміни до порядку надання субсидії

Відділ соціального захисту Немовицької сільської ради повідомляє про набрання чинності з 1 травня 2019 року постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. № 373  «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі».

11:18 15.11.2019

З 1 січня розпочався процес монетизації субсидій на житлово-комунальні послуги, який проходить в три етапи

Відділ соціального захисту повідомляє про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» № 848 від 21.10.1995 року (зі змінами).

11:16 15.11.2019