Допомога людям з особливими потребами

Про соціальний захист осіб з інвалідністю серед потерпілих на виробництві та членів їх сімей

Після об'єднання двох Фондів: Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності з 01 серпня 2017 року всі функції із забезпечення соціального захисту людини праці виконує Фонд соціального страхування України (далі – Фонд).

14:37 29.11.2019

Оплата вартості навчання та перекваліфікація осіб з інвалідністю

Відповідно до законодавства суми адміністративно-господарських санкцій, що надходять до Державного бюджету України від підприємств за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, можуть спрямовуватись на надання фінансової допомоги для оплати вартості навчання таких осіб, зокрема у вищих навчальних закладах.

16:39 15.11.2019

До відома осіб з інвалідністю, що перебувають на черзі на забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2007 року № 150 «Про Порядок виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування» передбачена виплата компенсації особам з інвалідністю, якщо вони протягом трьох календарних років не одержували безоплатної путівки до санаторно-курортного закладу.

16:28 15.11.2019

Призначення надбавки на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А незалежно від факту роботи, навчання, служби

17 травня 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами та інвалідами І групи» за № 1369-VIII.

11:29 15.11.2019