ПРО БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Дата: 23.03.2022 12:22

У зв’язку зі збройною агресією Російської Федерації та на період дії воєнного стану Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю Міністерства соціальної політики України у співпраці з громадськими об’єднаннями, благодійними фондами та волонтерами створює Штаб гуманітарної допомоги.

Враховуючи зазначене, Рівненське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю приймає звернення від зазначеної категорії осіб з інвалідністю, для подальшого їх розгляду.

У своєму зверненні особа з інвалідністю зазначає прохання надати одноразову благодійну допомогу, а також ПІП,  групу інвалідності, попереднє місце проживання і де проживає на даний час, свій номер телефону.

Наша мета- організувати надання адресної допомоги тимчасово переміщеним та постраждалим людям з інвалідністю та дітям, які опинилися в скрутному матеріальному становищі через воєнні дії на території України.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Немовицької сільської ради – відділ соціального захисту.