A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Апарат сільської ради

Керівний склад

1

Трохимець Олександр Петрович

Сільський голова

2

Мичка Сергій Васильович

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

3

Колядко Микола Іванович

Секретар сільської ради

4

Омельковець Олександр Іванович

Староста Тинненського старостинського округу

5

Барановська Галина Михайлівна

Староста Зносицького старостинського округу

Відділ бухгалтерського обліку

6

Сівач Людмила Василівна

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку

7

Колядко Галина Миколаївна

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку

8

Омельковець Олександр Сергійович

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку

9

Боровик Галина Сергіївна

Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку

Відділ фінансового обліку

10

Яковець Олена Іванівна Начальник фінансового відділу

11

Хомич Наталія Анатоліївна

Головний спеціаліст фінансового відділу

Відділ юридичного, кадрового забезпечення,

мобілізаційної роботи та реєстрації

12

Азізова Тамара Азізівна

Начальник відділу юридичного, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та реєстрації

13 Гризовська Оксана Іванівна Головний спеціаліст  відділу юридичного, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та реєстрації
   14 Оленіч Альона Борисівна Провідний спеціаліст  відділу юридичного, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та реєстрації

15

Занозовська Світлана Андріївна

Завідувач військово-облікового бюро

16

Оленіч Лариса Іванівна

Завідувач військово-облікового бюро

17

Онисковець Наталія Іванівна

Завідувач військово-облікового бюро

Відділ земельних відносин

18

Дубина Наталія Іванівна

Начальник відділу земельних відносин

19

Царук Михайло Йосипович

Спеціаліст 1 категорії - відділу земельних відносин

20

Кичан Олександр Іванович

Спеціаліст 1 категорії - відділу земельних відносин

Відділ освіти, культури та з питань сімʼї,

молоді та спорту

21

Радько Світлана Петрівна Начальник відділу освіти, культури та з питань сім'ї, молоді та спорту 

22

Свирид Оксана Григорівна

Спеціаліст з питань освіти

23

Білотіл Тетяна Олександрівна

Спеціаліст з питань культури

24

Мичка Юрій Юрійович

Спеціаліст з питань сім'ї, молоді та спорту

Служба у справах дітей

25

Панасюк Світлана Федорівна

Начальник служби у справах дітей 

26

Примак Альона Сергіївна

Спеціаліст 1 категорії служби у справах дітей

Відділ соціального захисту

27

Потапович Світлана Пилипівна

Начальник відділу соціального захисту

28

Лиса Олена Василівна

Спеціаліст 1 категорії відділу соціального захисту

  29 Козинець Наталія Володимирівна Інспектор соціального захисту
  30 Вольтман Яна Степанівна Інспектор соціального захисту
  31 Кичан Богдан Юрійович Оператор комп'ютерного набору

Відділ економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства та документального забезпечення організації роботи

32 Крат Ольга Володимирівна Головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства та документального забезпечення організації роботи
33 Семенюк Вікторія Миколаївна Спеціаліст 1 категорії відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства та документального забезпечення організації роботи
34 Гризовська Ірина Сергіївна Діловод

Адміністративно-господарський відділ

35

Пархомчук Наталія Іванівна

Прибиральник службових приміщень

36

Бурутіна Лариса Йосипівна

Прибиральник службових приміщень

37

Артюшок Олександр Миколайович

Прибиральник службових приміщень

38

Омельковець Іван Олександрович

Водій

39 Васильчик Олександр Володимирович Сторож

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень