A A A K K K
для людей із порушенням зору
Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Структура апарату та виконавчих органів сільської ради

СТРУКТУРА ВИКОНАВЧОГО АПАРАТУ ТА ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ НЕМОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ НЕМОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

 Керівний склад

1.

Трохимець Олександр Петрович

Сільський голова

2.

Азізова Тамара Азізівна

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

3.

Колядко Микола Іванович

Секретар сільської ради

4.

Омельковець Олександр Іванович

Староста (c.Тинне)

5.

Барановська Галина Михайлівна

Староста (с.Зносичі)

Відділ бухгалтерського обліку

6.

Власик Тетяна Максимівна

Начальник відділу - головний бухгалтер

     7.

Гризовська Оксана Іванівна

Головний спеціаліст

Відділ юридичного, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та реєстрації

8. Козярчук Лідія Андріївна Державний реєстратор

  9.

Примак Інна Іванівна

Провідний спеціаліст 

 10. Коток Вікторія Петрівна Завідувач військово-облікового бюро 
 11.  Мельник Валентина Андріївна Завідувач військово-облікового бюро (с.Зносичі)
12. Омельковець Іванна Олександрівна  Завідувач військово-облікового бюро (с.Тинне)

Відділ земельних відносин

13.

Телетьон Наталія Володимирівна

Начальник відділу

14.

Горбатюк Адрій Георгійович

Спеціаліст І категорії 

15. Кичан Олександр Іванович Спеціаліст ІІ категорії 

Відділ соціального захисту

16.

Потапович Світлана Пилипівна

Начальник відділу 

17.

Козинець Наталія Володимирівна

Інспектор (с.Зносичі)

18.

Вольтман Яна Степанівна

Інспектор (с.Тинне)

Відділ економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства 

19.

Крат Ольга Володимирівна

Начальник відділу

20. Тишковець Олена Михайлівна  Головний спеціаліст

Відділ організаційно-документального забезпечення та адміністративно-господарської діяльності

21.

Радько Світлана Петрівна

Начальник відділу 

22.

Семенюк Вікторія Миколаївна

Головний спеціаліст (в.о. начальника відділу)

23.

Гризовська Ірина Сергіївна

Діловод (с.Тинне)

24.

Кичан Богдан Юрійович

Оператор копіювальних та розмножувальних машин

25. Боровик Віктор Андрійович Машиніст-кочегар

26.

Борутіна Лариса Йосипівна

Прибиральник службових приміщень (с.Зносичі)

27.

Артюшок Олександр Миколайович

Прибиральник службових приміщень (с.Тинне)

28.

Довжик Людмила Олексіївна

Прибиральник службових приміщень

29. 

Шокот Оксана Миколаївна

Прибиральник службових приміщень 

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ НЕМОВИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Фінансовий відділ

30.

Яковець Олена Іванівна

Начальник відділу

31.

Леончук Оксана Миколаївна

Головний спеціаліст

32.

Оленіч Лариса Іванівна

Провідний спеціаліст

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

33.

Саванчук Сергій Віталійович

Начальник відділу 

34. Боротюк Тетяна Андріївна Головний спеціаліст
35. Кучерук Наталія Яківна  Головний спеціаліст

36.

Кичан Тетяна Олександрівна

Головний спеціаліст

37.

Мичка Юрій Юрійович

Головний спеціаліст
 38. Матюк Оксана Миколаївна Спеціаліст І категорії
Відділ Центр надання адміністративних послуг
39. Занозовська Світлана Андріївна Начальник відділу
40. Лиса Олена Василівна Адміністратор 
41. Годун Антоніна Іванівна Адміністратор 

Служба у справах дітей

42.

Панасюк Світлана Федорівна

Начальник служби

43.

Примак Альона Сергіївна

Спеціаліст І категорії 

       

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь