A A A K K K
для людей із порушенням зору
Немовицька громада
Рівненська область, Сарненський район

Апарат сільської ради

Керівний склад

1

Трохимець Олександр Петрович

Сільський голова

2

Мичка Сергій Васильович

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

3

Колядко Микола Іванович

Секретар сільської ради

4

Омельковець Олександр Іванович

Староста (c.Тинне)

5

Барановська Галина Михайлівна

Староста (с.Зносичі)

Відділ бухгалтерського обліку

6 Вітевська Людмила Сергіївна Начальник відділу - головний бухгалтер

7

Сівач Людмила Василівна

Головний спеціаліст 

8

Колядко Галина Миколаївна

Провідний спеціаліст 

9

Омельковець Олександр Сергійович

Провідний спеціаліст 

10

Боровик Галина Сергіївна

Провідний спеціаліст

Фінансовий відділ

11

Яковець Олена Іванівна Начальник фінансового відділу

12

Хомич Наталія Анатоліївна

Головний спеціаліст 

  13

Оленіч Лариса Іванівна Провідний спеціаліст

Відділ юридичного, кадрового забезпечення,

мобілізаційної роботи та реєстрації

14

Азізова Тамара Азізівна

Начальник відділу 

15 Гризовська Оксана Іванівна Головний спеціаліст  
   16 Оленіч Альона Борисівна Провідний спеціаліст 

17

Занозовська Світлана Андріївна

Завідувач військово-облікового бюро

18

Онисковець Наталія Іванівна

Завідувач військово-облікового бюро

  19 Козярчук Лідія Андріївна Державний реєстратор

Відділ земельних відносин

20

Телетьон Наталія Володимирівна

В.о. начальника відділу земельних відносин

21

Кичан Олександр Іванович

Спеціаліст 2 категорії 

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

22

Радько Світлана Петрівна Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту 

23

Свирид Оксана Григорівна

Спеціаліст І категорії

24

Дорошко Тетяна Олександрівна

Спеціаліст І категорії

25

Мичка Юрій Юрійович

Спеціаліст І категорії
   26 Сівач Тетяна Іванівна Головний спеціаліст

Служба у справах дітей

27

Панасюк Світлана Федорівна

Начальник служби

28

Примак Альона Сергіївна

Спеціаліст 1 категорії 

Відділ соціального захисту

29

Потапович Світлана Пилипівна

Начальник відділу 

30

Лиса Олена Василівна

Спеціаліст 1 категорії 

  31 Козинець Наталія Володимирівна Інспектор 
  32 Вольтман Яна Степанівна Інспектор 
  33 Кичан Богдан Юрійович Оператор комп'ютерного набору

Відділ економічного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства та документального забезпечення організації роботи

34 Пацьола Юрій Сергійович Головний спеціаліст 
35 Крат Ольга Володимирівна Головний спеціаліст
36 Семенюк Вікторія Миколаївна Спеціаліст 1 категорії
37 Гризовська Ірина Сергіївна Діловод

Адміністративно-господарський відділ

38

Бурутіна Лариса Йосипівна

Прибиральник службових приміщень

39

Артюшок Олександр Миколайович

Прибиральник службових приміщень

   40 Довжик Людмила Олексіївна Прибиральник службових приміщень
41 Васильчик Олександр Володимирович Сторож

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь