Головна сторінка

В Немовицькій сільській раді 15 березня 2018 року прийнято рішення про створення  Комунального некомерційного підприємства "Немовицький центр первинної медико-санітарної допомоги" Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

На посаду головного лікаря обрано Генько Людмилу Петрівну (Сертифікат спеціаліста "Організація та управління охороною здоров'я" 2823 від 25.06.18).

Заклад отримав ліцензію на медичну практику 26.07.18 наказ МОЗ  1368 та підписав договір з Національною службою здоров'я України у "другій хвилі".

Було проведено кампанію по ознайомленню з реформою в школах, на підприємствах,та по масових заходах ,що забезпечило підписання 80% декларацій всього населення. У всіх лікарів загальної практики та сімейної медицини більше 1900 декларацій.

КНП "Немовицький ЦПМСД" разом з Немовицькою сільською радою розробили програму розвитку медицини на "первинці" та фінансової підтримки від місцевого бюджету, яка в основному направлена на покращення матеріально-технічної бази. Перегляд програми.

На даний час всі лікарі забезпечені відповідним устаткуванням для надання первинної медичної допомоги згідно наказу МОЗ №504. Було затверджено спроможну мережу по території,що обслуговує КНП "Немовицький ЦПМСД".

У селі Тинне з населенням 4901 жетелів постійно функціонує пункт невідкладної медичної допомоги, що забезпечує надання медичної допомоги по ОТГ.

Затверджено типове положення про школу здоров'я в ПМСД та АЗПСМ.

Перегляд положення.

На даний час вивчається питання про встановлення системи телемедицини на території Немовицької сільської ради.