Ветерани

Форма для постраждалих сімей

Діти героїв.Благодійний фонд

СТВОРЕННЯ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ВЕТЕРАНСЬКИХ ПРОСТОРІВ В УКРАЇНІ

З метою надання практичної та методологічної допомоги, єдиного підходу до створення та функціонування ветеранських просторів як багатофункціональних закладів для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалих учасників Революції Гідності, членів сімей таких осіб і членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, Наказом Міністерства у справах ветеранів від 05 червня 2024 року № 168 затверджені Методичні рекомендації щодо створення та функціонування ветеранських просторів (далі - Методичні рекомендації).   Методичні рекомендації розроблені з метою надання інформаційної, консультаційно-методичної та іншої допомоги суб'єктам господарювання, які мають ініціативу створити ветеранський простір. Ініціаторами створення ветеранських просторів можуть виступати як юридичні, так і фізичні особи. З метою спрощення надання суб’єктами господарювання інформації про діяльність ветеранського простору для включення закладу до Переліку Мінветеранів розроблено форму, розміщену за посиланням: http://surl.li/gcegrl .

15:40 05.07.2024

Де родинам загиблих захисників і захисниць України отримати безоплатно допомогу юриста чи адвоката

Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв’язанні юридичних питань. Отримати професійну юридичну допомогу можна, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги — це право гарантоване Законом України «Про безоплатну правничу допомогу». Як зазначили у пресслужбі системи БПД, у 2023 році до них надійшло понад 3,1 тисячі звернень членів родин загиблих. У 572 випадках для розв’язання питання доводилось звертатися до суду — допомога зі зверненням до суду також безоплатна.

12:15 11.03.2024

Дайджест корисних посилань для ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей

Фахівцями Міністерства у справах ветеранів України розроблено низку роз’яснювальних інфографік, покрокових інструкцій та корисних посилань, які стануть у нагоді українським Захисникам і Захисницям, членам їхніх родин.

09:44 28.02.2024