2023 рік

Рішення сесії № 1207 від 28.06.2022 "Про встановлення  туристичного збору на території Немовицької сільської територіальної громади"

Рішення сесії № 1208 від 28.06.2022 "Про встановлення  транспортного податку на території Немовицької сільської територіальної громади"

Рішення № 1209 від 28.06.2022 "Про встановлення  земельного податку та встановлення  ставок і пільг із сплати земельного податку на території  Немовицької сільської територіальної громади"

Рішення сесії № 1210 від 28.06.2022 "Про встановлення  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Немовицької сільської територіальної громади"

Рішення № 1211 від 28.06.2022 "Про встановлення  єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Немовицької сільської територіальної громади"

Про внесення змін та доповнень до «Положення про встановлення земельного податку на території Немовицької сільської територіальної громади».