Роз'ясненя щодо земельних часток (паїв)

На сьогодні склалася ситуація, коли у власників сертифікатів на право земельного паю виникає гостра необхідність оформити право власності на саму земельну ділянку в установленому законом порядку. Якщо ж такий власник сертифікату не використає своє право до 2025 року, то вважатиметься, що такі власники ділянок автоматично відмовилися від землі. Така невитребувана земельна частка (пай) після формування її у земельну ділянку за рішенням відповідної сільської, (у разі необхідності формування) за заявою відповідної ради на підставі рішення суду передається у комунальну власність територіальної громади, на території якої вона розташована, у порядку визнання майна безхазяйним.

11:51 27.12.2022

Відділ земельних відносин Немовицької сільської ради інформує

Під час дії воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях Закон України «Про оцінку земель» від 11.12.2003р. № 1378-ІV діє з урахуванням пунктів 27, 28 розділу X «Перехідні положення» Земельного кодексу України та регламентує, що розмір орендної плати не може перевищувати 8 відсотків нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що визначається від середньої нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

11:49 27.12.2022

До уваги жителів Немовицької громади!

Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області повідомляє, що 28 листопада 2022 року відновилася приватизація земельних ділянок, на складання технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянок в натурі (на місцевості): для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) – 02.01, для ведення особистого селянського господарства – 01.03, для індивідуального садівництва – 01.05 у наступних випадках:

14:31 29.11.2022