Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Немовицької сільської ради.

Дата: 16.01.2023 12:58

Відділ земельних відносин Немовицької сільської ради повідомляє Вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов’язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

Для отримання податкового повідомлення ті хто не отримав у 2022 році та не здійснював сплат земельного податку Вам необхідно звернутися: у відділ земельних відносин Немовицької сільської ради до 01 лютого 2023 року.

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо виконання покладених обов’язків згідно чинного законодавства України, у випадку несвоєчасної сплати нараховуватимуться штрафні санкції!

Сподіваємося на розуміння та своєчасну оплату.