Пільги окремим категоріям громадян

Щомісячна адресна допомога особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

11:39 28.11.2019

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції

7 грудня на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» № 1057 (зі змінами.)

16:37 15.11.2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1098 затверджений Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

16:33 15.11.2019

Реалізація та захист прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей

Відповідно до ст. 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (далі – Закон), до осіб, які належать до учасників бойових дій, належать, зокрема, особи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

11:37 15.11.2019