Пільги окремим категоріям громадян

Президент підписав закон щодо підвищення соціальних гарантій для осіб, які перебувають під опікою

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» № 646-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 2 червня 2020 року.

09:17 26.06.2020

Роз'яснення щодо надання допомоги по тимчасовій непрацездатності під час карантину

Повідомляємо, що відповідно до підпункту 3 пункту 2 постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2» заборонено роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і  побутового обслуговування населення, крім роздрібної  торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження  банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із  застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного  персоналу засобами індивідуального захисту.

09:53 15.05.2020

Допомогу на дітей ФОПи можуть оформити онлайн

Допомогу на дітей фізичні особи-підприємці можуть оформити онлайн, заповнивши електронну форму на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики в розділі "е-сервіси". Також можна скористатися Єдиним порталом державних послуг «Дія» за посиланням.

09:37 07.05.2020

До уваги фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку

5 травня, Кабінет Міністрів України опублікував у виданні «Урядовий Кур’єр» Порядок виплати допомоги на дітей фізичним особам - підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (постанова КМУ від 22.04.2020 № 329) та Порядок використання коштів для надання цієї допомоги (постанова КМУ від 29.2020 № 330).

09:24 07.05.2020

Ветерани Другої світової війни та учасники бойових дій у травні отримають грошову допомогу

До 5 травня близько 29 тисяч жителів Рівненщини отримають щорічну разову грошову допомогу. Кошти одержать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також жертви нацистських переслідувань.

11:43 29.04.2020

Оформити допомогу по безробіттю тепер можна онлайн на порталі "Дія"

Відтепер на онлайн-порталі державних послуг "Дія" з’явилась нова електронна послуга з реєстрації та оформлення виплат допомоги по безробіттю. Відповідне рішення ухвалено Урядом 24 квітня постановою “Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації, перереєстрації безробітних та призначення виплати допомоги по безробіттю в електронній формі”.

08:47 27.04.2020

Мінімальну допомогу по безробіттю підвищено з 650 грн до 1000 грн, - Мінекономіки

Розмір виплат для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування заробітної плати та страхового стажу, на період карантину підвищено з 650 грн до 1000 грн. Таке збільшення передбачено постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України, яка набула чинності 18 квітня 2020 року.

14:52 21.04.2020