Пільги окремим категоріям громадян

Уряд продовжив строки державних соціальних виплат на період карантину

Уряд прийняв рішення щодо продовження строків виплати державних соціальних допомог громадянам та строків звернення за їх призначенням на період встановлення карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та 30 днів після його скасування.

11:07 10.04.2020

Важлива інформація!

Верховною Радою України 30.03.2020 прийнято Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)”, яким, серед іншого, внесено зміни до законів України „Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю”, „Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”, „Про державну допомогу сім’ям з дітьми”, „Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” та „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

16:50 09.04.2020

Уряд погодив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

Кабінет Міністрів прийняв постанову, якою визначається механізм проведення перерахунку пенсій, встановлення щомісячної компенсаційної виплати для пенсіонерів старше 80-річного віку та виплати одноразової грошової допомоги у сумі 1000 грн.      Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 1 квітня, на засіданні Кабінету Міністрів України.

10:58 02.04.2020

Про стан забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб

24 грудня 2019 року Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська доповіла про стан реалізації та перспективи розвитку програм забезпечення житлом учасників АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб на засіданні Ради розвитку громад і територій під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

09:45 23.01.2020

Щомісячна адресна допомога особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг

11:39 28.11.2019

Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції

7 грудня на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» № 1057 (зі змінами.)

16:37 15.11.2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1098 затверджений Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

16:33 15.11.2019