Запобігання проявам корупції

Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками виконавчого апарату Немовицької сільської ради, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити про них на «лінію довіри» електронною поштою на адресу:

sr.nemovichi@gmail.com

Інформація на «лінію довіри» може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом райдержадміністрації як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Додаткова інформація для письмових та телефонних повідомлень:

вул.Центральна,4 с.Немовичі, Сарненський район

тел. 97-2-20

Закон України "Про запобігання корупції"

Методичні рекомендації з питань запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб