До відома керівників підприємств (установ, організацій) та фізичних осіб щодо про проходження підземних кабелів на території Немовицької територіальної громади Сарненського району

Дата: 29.05.2023 15:48

До відома керівників підприємств (установ, організацій) та фізичних осіб

щодо про проходження підземних кабелів на території Немовицької територіальної громади Сарненського району.

Шановні жителі користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Немовицької сільської ради.

Відділ земельних відносин Немовицької сільської ради доводить, що території Немовицької громади прокладені кабельні лінії електрозв’язку  державного та місцевого значення.

Порядок проведення робіт в охоронних зонах.

Забороняється в охоронних зонах кабельних ліній виконувати будь-які дії, що можуть порушити роботу електричних мереж та ліній електрозв’язку, спричинити їх пошкодження або нещасні випадки, а саме:

виконувати різного виду будівельні, монтажні, меліоративні, кар’єрні, вибухові та земляні роботи, розрівнювати грунт землерийними механізмами, саджати дерева, складати матеріали, розпалювати вогнища, бурити свердловини, проводити сільськогосподарські земляні роботи на глибині більше як 0,3 метра, заміну опор, підключення житлових будинків до водогонів, газопроводів та інших підземних комунікацій, викопування підвалів, колодязів, будувати житлові, громадські та дачні будинки, влаштовувати будь-які звалища, складати добрива, корми, торф, солому, дрова та інші матеріали, розпалювати вогнища, саджати дерева та інші багаторічні насадження, крім випадків створення плантацій новорічних ялинок, влаштовувати спортивні майданчики, ринки, зупинки громадського призначення, виконувати роботи із застосуванням ударних механізмів, скидати вантажі масою понад 5 тонн.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ, що всі керівники підприємств, установ організацій та фізичні особи несуть відповідальність відповідно до статтей 188 та 360 Кримінального кодексу УКРАЇНИ.

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності згідно чинного законодавства України про всій намір виконувати роботи, які були перераховані вище: зобов’язані завчасно  повідомити за три доби представників відповідних служб та Немовицьку сільську раду.

Наголошуємо, що в разі виявлення кабелю, не позначеного в технічній документації на виконання робіт та на місцевості слід негайно припинити роботи, вжити заходів до забезпечення збереження кабелю та ЖИТТЯ.

Сподіваємося на взаєморозуміння.