КНП «Немовицький ЦПМСД» інформує!

Дата: 16.08.2023 16:02

КНП «Немовицький ЦПМСД» враховуючи рекомендації МОЗ та НСЗУ, просить долучитися батьків перевірити вакцинальний статус своїх дітей і надолужити пропущені щеплення, які передбачені Календарем профілактичних щеплень.

В країні триває загальнонаціональна кампанія з «наздоганяючої вакцинації» дітей проти кору паротиту та краснухи, яка стартувала 17 липня. Зокрема, йдеться про другу вакцинацію для дітей проти кору паротиту та краснухи у віці 6 років. Аби не допустити спалах кору напередодні нового навчального року ці щеплення мають бути надолужені, а діти довакциновані.

Вакцина є в достатній кількості в закладах охорони здоров’я КНП «Немовицький ЦПМСД». Зверніться до свого сімейного лікаря аби не допустити спалах даної інфекції в Немовицькій громаді.