Новини

У «Всеукраїнській школі онлайн» навчатимуться й наймолодші: з 28 квітня стартують уроки для 1-4-х класів

Проект «Всеукраїнська школа онлайн» на прохання батьків і педагогів з 28 квітня розпочинає трансляцію уроків для школярів 1-4-х класів. Програма розрахована на п’ять тижнів і складається з чотирьох предметів: українська мова, математика, наука та мистецтво.

17:15 27.04.2020

Кабмін відпрацьовує можливість відкриття ринків

Кабінет Міністрів України відпрацьовує можливість відкриття ринків за певним протоколом дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19. Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують харчами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам.

17:11 27.04.2020

Уряд виділив 6 млрд грн для фінансування допомоги по безробіттю

На позачерговому засіданні Уряду було ухвалено постанову “Про виділення коштів для надання фінансової допомоги Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття ”.

17:08 27.04.2020

Уряд визначив напрямки підтримки фермерських господарств та кооперативів

22 квітня Уряд ухвалив постанову КМУ №106 “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств”.

08:22 24.04.2020