Засідання виконавчого комітету

14 серпня  2024 року о 14 год. 00 хв. у Будинку культури с.Немовичі  (вул.Центральна, 6) відбудеться засідання виконавчого комітету.

15:21 12.08.2024

Щодо благоустрою громади

Працівники  КП «Благосервіс» щоденно працюють на благо нашої громади, зокрема, продовжують здійснювати санітарне очищення та постійний догляд на об’єктах загального користування, узбіччях доріг - обкошується трава та видаляються порослі у всіх населених пунктах громади, її прилеглих територіях, а також допомога для сімей військових.

16:07 09.08.2024

Як шахраї маніпулюють: дивіться чергову серію проєкту «Кібербезпека.UA» про соціальну інженерію

Про розповсюджені прийоми аферистів і як не піддатися їх психологічному впливу та маніпуляціям розкажуть кіберполіцейський Віталій Кузьменко, реп-виконавиця Alyona Alyona, фахівець у сфері інформаційних технологій та захисту даних Віталій Якушев і директорка Центру медіааналітики «Cyber Media Track» Анастасія Кондрико.

12:22 06.08.2024

Немовицька сільська рада інформує

10 серпня 2024 року на території Сарненського району у м. Сарни планується проведення заходу соціальної адаптації ветеранів війни і членів їх сімей «Сарненська звитяга».

15:12 05.08.2024