Індексація пенсій з 01.03.2024

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23.02.2024 № 185 “Про індексацію пенсійних і страхових виплат та додаткових заходів щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2024 році“ Головним управлінням Пенсійного фонду України в Рівненській області проведено масовий перерахунок (за матеріалами пенсійних справ) по індексації пенсій з 01.03.2024.

16:39 06.03.2024

Привласнювали віртуальні активи під приводом онлайн-заробітку: кіберполіцейські Києва затримали членів злочинної організації

Правоохоронці встановили дев’ятьох членів угруповання, які шляхом обману привласнювали віртуальні активи громадян. Фігурантам оголошено підозру та обрано запобіжні заходи. Їм загрожує до 12 років ув’язнення.

16:27 06.03.2024

Мінцифра та Департамент кіберполіції спільно з ВГО «Магнолія» запустили портал повідомлень про сексуальне насильство над дітьми

Від сьогодні в Україні діє перший портал повідомлень про матеріали, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми в мережі – StopCrime. Повідомити про можливий злочин на тему сексуального насильства над дітьми в інтернеті можна за посиланням: https://stopcrime.ua/net-crime

15:20 05.03.2024

Участь у тренінгу

28 та 29 лютого  за сприяння Міжнародного фонду охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA, що є виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців в Україні та Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ у місті Львів спеціалісти служби у справах дітей Немовицької сільської ради Світлана Панасюк та Альона Примак взяли участь у тренінгу, щодо надання допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства пов’язаного зі збройними конфліктами.

12:57 01.03.2024

Дайджест корисних посилань для ветеранів, ветеранок та членів їхніх сімей

Фахівцями Міністерства у справах ветеранів України розроблено низку роз’яснювальних інфографік, покрокових інструкцій та корисних посилань, які стануть у нагоді українським Захисникам і Захисницям, членам їхніх родин.

09:44 28.02.2024