Відбулось засідання виконавчого комітету

16 лютого відбулось друге засідання  виконавчого комітету сільської ради у 2024 році, яке провів сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ. Засідання розпочалося хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, які загинули внаслідок вторгнення російських окупантів.

16:48 16.02.2024

Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

15 лютого 2024 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Немовицькій сільській раді.

10:11 15.02.2024

Відбулось засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради

12 лютого, під головуванням сільського голови відбулося чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради.

15:11 12.02.2024