Дитина жертва сексуального насильства! Що робити?

Проблема насильства над дітьми є надзвичайно актуальною в усьому світі Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя.

10:51 19.07.2024

Основні правила поведінки на воді, біля водойм

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

12:29 18.07.2024

Для відома жителів громади, юридичних та фізичних осіб підприємців, щодо необхідності укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів!

Згідно пункту 1 частини 2 ст.31 Закону України «Про  управління відходами» (далі-Закон), утворювачі побутових відходів зобов’язані укладати договори з виконавцем послуги з управління побутовими відходами та вносити у встановленому порядку плату за послугу з управління побутовими відходами. Відповідно до статті 33 Закону, послуга з управління побутовими відходами є комунальною послугою і надається відповідно до законодавства про житлово-комунальні послуги та правил, встановлених Кабінетом Міністрів України. До складу послуги з управління побутовими відходами входять операції із збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів.

11:13 18.07.2024

Відбулось засідання виконавчого комітету

17 липня, відбулось засідання  виконавчого комітету Немовицької сільської ради під головуванням сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ. Засідання розпочалося хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок вторгнення російських окупантів.

17:26 17.07.2024

Попередження про небезпечні та стихійні метеорологічні явища в Україні

Впродовж дня, 17 липня, у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Вінницькій, Черкаській та Одеській областях грози, місцями град (дiаметр 6 - 19 мм), шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).

10:05 17.07.2024

Основні правила ощадливого використання електроенергії

На сьогоднішній день питання впровадження енергозберігаючих практик у повсякденному житті набуває дедалі більшої актуальності. Відтак, серед населення наразі гостро постає питання щодо енергозбереження та, відповідно, економії енергоресурсів, у тому числі споживання електроенергії. Адже це не лише економічна вигода для споживачів та зменшення навантаження на електричні мережі, а також збереження довкілля для наших нащадків.

08:44 17.07.2024