Знову біль, знову втрата, знову чорна звістка у громаді...

Після проведеної експертизи стало відомо про смерть на війні уродженця села Тинне, військовослужбовця Віктора Олександровича Євтушенка 23 жовтня 1995 року народження, який загинув під час артилерійського обстрілу 06 червня 2023 року на Запорізькому напрямку.

12:15 11.03.2024

Де родинам загиблих захисників і захисниць України отримати безоплатно допомогу юриста чи адвоката

Родичі загиблих ветеранів війни, Захисників і Захисниць України можуть потребувати допомоги у розв’язанні юридичних питань. Отримати професійну юридичну допомогу можна, звернувшись до системи безоплатної правничої допомоги — це право гарантоване Законом України «Про безоплатну правничу допомогу». Як зазначили у пресслужбі системи БПД, у 2023 році до них надійшло понад 3,1 тисячі звернень членів родин загиблих. У 572 випадках для розв’язання питання доводилось звертатися до суду — допомога зі зверненням до суду також безоплатна.

12:15 11.03.2024

Про участь у нараді

7 березня, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тамара Азізова взяла участь у нараді під головуванням начальника Рівненської  обласної державної (військової) адміністрації Олександра Коваля.

10:48 08.03.2024

Поліцейські Одещини затримали аферистів, які «продавали» в мережі дрони на потреби ЗСУ

Оперативники кіберполіції викрили двох зловмисників, які торгували в інтернеті неіснуючими товарами для військових. Фігурантам оголошено про підозру. Їм загрожує до 5 років за ґратами.

15:46 07.03.2024