Дата: від до Скинути

Немовицька сільська рада запрошує на роботу спеціаліста на посаду директора КП "БЛАГОСЕРВІС"

Немовицька сільська рада запрошує на роботу спеціаліста на посаду директора комунального підприємства «БЛАГОСЕРВІС»  Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області.

17:36 25.04.2024

Служба у справах дітей інформує

Кожна дитина мріє виховуватися у родині, де вона отримає турботу, безпеку, всебічні можливості для соціалізації, спілкування та розвиток життєво важливих навичок. Ефективною формою надання такої допомоги та любові дітям є, зокрема, створення дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ).

15:03 25.04.2024

Безоплатна первина  допомога для ВПО

Безоплатна первина допомога для ВПО

Внутрішньо переміщені особи користуються тими ж правами і свободами відповідно до Конституції, законів та міжнародних договорів України, як і інші громадяни України, що постійно проживають в Україні. Забороняється їх дискримінація при здійсненні ними будь-яких прав і свобод на підставі, що вони є внутрішньо переміщеними особами.

08:55 24.04.2024

Українські поліцейські ліквідували шахрайський call-центр в Одесі, де громадян Чехії ошукали на 5,5 мільйонів гривень

Організував оборудку сорокарічний українець з Дніпра. В якості виконавців залучив двох громадян України та шістьох оголошених в міжнародний розшук за шахрайство у складі злочинної організації громадян Чехії.

16:52 23.04.2024