Служба у справах дітей інформує

Дата: 25.04.2024 15:03

Кожна дитина мріє виховуватися у родині, де вона отримає турботу, безпеку, всебічні можливості для соціалізації, спілкування та розвиток життєво важливих навичок. Ефективною формою надання такої допомоги та любові дітям є, зокрема, створення дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ).

Держава підтримує громадян, які прийняли рішення створити ДБСТ, надаючи вихованцям необхідні житлові умови, щомісячну соціальну допомогу, грошове забезпечення для батьків-вихователів та послугу соціального супроводження фахівців.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

За детальною інформацією просимо звертатись до Служби у справах дітей Немовицької сільської ради. Наша адреса: 34545 с.Зносичі вул.Центральна,116, адреса електронної пошти dity_nemovychi@ukr.net або за тел.: (068) 336 04 02; (097) 808 79 86.

З повагою, служба у справах дітей Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області