Своєчасна сплата єдиного внеску – це захищені соціальні гарантії для кожного

У Головному управлінні  ДПС у Рівненській області інформують, що за рахунок погашення платниками Рівненщини заборгованості по єдиному внеску  за  січень-березень 2024 року  до бюджету надійшло 6,3 млн  гривень.

11:36 15.04.2024

Участь у засіданні Асоціації територіальних громад Рівненщини в Млинівській територіальній громаді

12 квітня 2024 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ взяв участь у виїзному засіданні Асоціації територіальних громад Рівненщини, яке відбулося у  Млинівській територіальній громаді.

10:15 15.04.2024

Дбаємо про благоустрій громади разом!

Працівники КП «Благосервіс» щоденно працюють на благо нашої громади. З приходом весни наступила сприятлива пора взятися громадою за наведення чистоти, порядку, покращення благоустрою та санітарного стану території нашої громади.

16:30 12.04.2024

Українсько-швейцарський проект «Діємо для здоров’я. Все турбота.» продовжує працювати у Немовицькій територіальній громаді!  Мобільна бригада в супроводі медичного та соціального працівників, а також  старости Олександра Омельковця розпочали роботу у с.Тинне.

15:50 12.04.2024

ПОСАДИТИ ДЕРЕВО – ДОБРА СПРАВА, ЩО ЗАЛИШИТЬСЯ В ПАМ’ЯТІ НА ВСЕ ЖИТТЯ!

Кожна людина є самобутньою, неповторною особистістю. Однак, всіх людей об’єднує спільний дім – Земля. Людство є частиною природи, тому дбайливе ставлення до природи, охорони навколишнього середовища, поліпшення екологічної ситуації є досить актуальним. Саме тому, протягом тижня, у Тинненському старостинському окрузі висадили молоді саджанці дерев, а саме: туї, ялиці, калину вічнозелену, гібіскус, тощо.

12:28 12.04.2024

Що робити замість спалювання листя та рослинних залишків?

Із настанням весняної пори року чимало «господарів» на своїх присодибних ділянках почали спалювати суху траву, торішнє опале листя, рослинні залишки і не тільки, не замислюючись про небезпеку такого процесу для свого здоров’я, а також здоров’я усіх, хто поряд, та екологічного стану території загалом.

09:49 12.04.2024

Відбувся виїзний прийом громадян

11 квітня 2024 року, головним спеціалістом відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Оленою ВЛАСЮК здійснювався черговий виїзний прийом громадян жителів Немовицької територіальної громади.

09:45 12.04.2024