Привітання зі святом 1 вересня

Дата: 01.09.2022 11:22

Сьогодні у всіх закладах освіти України розпочинається новий навчальний рік.

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Цей навчальний рік усі починають по різному. Хтось далеко від дому, а хтось у рідній школі, хтось дистанційно, а хтось очно. В Немовицькій громаді навчання розпочинаємо дистанційно, адже у всіх на першому місці безпека дітей. Сподіваємось, що з часом ми зможемо запустити освітній процес офлайн і безпекова ситуація в Україні дозволить нам це зробити з впевненістю і спокоєм.

На жаль, сьогодні немає традиційних святкових заходів. Але ми все обов’язково відсвяткуємо разом з Перемогою. Однак важливо, що навчальний рік починається, навчання триває.

Наші освітяни героїчно виконували і виконують свою роботу від початку російської агресії, завдяки чому всі учні були атестованими, випускники отримали документи про освіту, крім того в нас завершували навчальний рік внутрішньо переміщені діти. Спільними зусиллями ми забезпечили безперервність освітнього процесу.

Вітаю всіх з початком нового навчального року, бажаю сил, терпіння та незламного бажання бути освіченими громадянами Незалежної, Вільної, Єдиної, Незламної України.

Слава Україні! В єдності наша сила! Разом до Перемоги освіченою нацією.

З повагою

Немовицький сільський голова                                        Олександр ТРОХИМЕЦЬ