Знову у скорботі...

Дата: 02.09.2022 11:23

Немовицька громада знову у жалобі. 1 вересня надійшла звістка, що ми втратили ще одного нашого героя – жителя села Тинне – Занозовського Михайла Олександровича, 1970 року народження, в якого залишилася дружина та 3 дітей. Михайло Занозовський 1 березня 2022 року став на захист Батьківщини. Спочатку проходив підготовку на одному з полігонів Рівненщини, а згодом виборював перемогу і мир в нашій Україні на території Миколаївської області, де 30 серпня 2022 року обірвалося його життя. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого. Ніщо не втамує біль втрати рідних людей. Світла пам'ять та вічний спокій герою, що віддав своє життя за Україну.

Про прибуття скорботного кортежу з тілом загиблого військовослужбовця повідомимо додатково.