Дата: від до Скинути

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської  виставки-конкурсу «Український сувенір» та новорічно-різдвяної  виставки «Новорічна композиція»

Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» та новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

В умовах сьогодення та ситуації в країні, як ніколи стоїть питання бережливого ставлення до природи та її збереження, залучення дітей до творчої та пізнавальної діяльності, формування практичних умінь та навичок учнів.

15:39 30.01.2023

Немовицька сільська рада інформує!

Всі ми хочемо мати гарні дороги і питання стану доріг турбує кожного із нас та обговорюється серед мешканців громади. В нинішніх реаліях робимо все можливе і на численні звернення жителів села Тинне 25 січня 2023 року у Немовицькій  громаді були проведені роботи по грейдеруванню найбільш проблемних вуличних доріг у селі Тинне.

18:35 27.01.2023