Відбувся виїзний прийом громадян

12 січня 2023 року, головним спеціалістом відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Наталією ІЛЬЇНОЮ здійснювався виїзний прийом громадян жителів нашої територіальної громади під час якого було прийнято 19 громадян.

16:34 12.01.2023

Уряд збільшив розмір компенсації вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»

З ініціативи Мінсоцполітики Кабінет Міністрів України збільшив розмір компенсації вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» з 2272 грн до 6700 грн та змінив окремі умови надання послуги для забезпечення отримання підтримки саме тими, хто її найбільше потребує.

11:09 11.01.2023

Вітання з 90-річним ювілеєм  жителя с.Тинне Омельковця Сергія Адамовича

Вітання з 90-річним ювілеєм жителя с.Тинне Омельковця Сергія Адамовича

Сьогодні святкує свій 90-річний ювілей житель села Тинне ОМЕЛЬКОВЕЦЬ Сергій Адамович. Від імені сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ ювіляра привітали староста с.Тинне Олександр ОМЕЛЬКОВЕЦЬ та працівники будинку культури  та бібліотеки с.Тинне.

17:22 10.01.2023

Немовицька сільська рада інформує !!!

Ремонт доріг для громадян – питання, яке є постійно дуже чутливим, адже стосується якості життя кожного. Унаслідок зношеності дороги у деяких місцях, утворилося чимало ям та вибоїн, що створюють небезпеку для учасників дорожнього руху та пошкодження автомобілів, що потребує постійно ремонту.

10:15 10.01.2023