Щодо статусу учасника бойових дій

Виконавчий комітет Немовицької сільської ради інформує, що Міністерством юстиції України здійснено державну реєстрацію Наказу Міністерства оборони України від 10 листопада 2022 року № 369 «Про затвердження Положення про комісії Міністерства оборони України з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, учасниками війни та вирішення спірних питань, щодо зарахування окремих періодів служби до вислуги років та Інструкції про порядок видачі в Міністерстві оборони України посвідчень учасника бойових дій, нагрудних знаків «Ветеран війни - учасник бойових дій» та листів талонів на право одержання ветеранами війни проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості».

15:13 30.11.2022

Збір та надання гуманітарної допомоги постраждалим громадам Херсонщини

Після звільнення частини Херсонщини від окупантів громадяни України активно долучаються до збору та надання гуманітарної допомоги постраждалим громадам. Рівненська область опікується Білозерською та Станіславською територіальними громадами. Минулого тижня громади Рівненщини зібрали та відправили понад 60 тонн гуманітарного вантажу на Херсонщину. Збір допомоги для організації наступних вантажів триває. Просимо жителів Немовицької громади також долучитись до цієї ініціативи. Протягом тижня (до 07 грудня) всі охочі можуть принести необхідні для допомоги речі в пункти збору громади. Перелік необхідних речей:

09:09 30.11.2022