Відділ земельних відносин Немовицької сільської ради інформує

Під час дії воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях Закон України «Про оцінку земель» від 11.12.2003р. № 1378-ІV діє з урахуванням пунктів 27, 28 розділу X «Перехідні положення» Земельного кодексу України та регламентує, що розмір орендної плати не може перевищувати 8 відсотків нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що визначається від середньої нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

12:42 27.12.2022

Роз'яснення щодо земельних часток (паїв)

На сьогодні склалася ситуація, коли у власників сертифікатів на право земельного паю виникає гостра необхідність оформити право власності на саму земельну ділянку в установленому законом порядку. Якщо ж такий власник сертифікату не використає своє право до 2025 року, то вважатиметься, що такі власники ділянок автоматично відмовилися від землі. Така невитребувана земельна частка (пай) після формування її у земельну ділянку за рішенням відповідної сільської, (у разі необхідності формування) за заявою відповідної ради на підставі рішення суду передається у комунальну власність територіальної громади, на території якої вона розташована, у порядку визнання майна безхазяйним.

11:56 27.12.2022