Відбулось засідання сесії сільської ради

24 січня 2023 року під головуванням сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ відбулося пленарне засідання сорок першої сесії восьмого скликання Немовицької сільської ради.

09:45 25.01.2023

ПІШОХОДАМ НЕОБХІДНО НОСИТИ СВІТЛОПОВЕРТАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ

У зв’язку із скороченням світлового дня, зростає кількість дорожньо-траанспортних пригод (далі – ДТП) за участю пішоходів та велосипедистів, які не є обладнаними освітлювальними приладами або світловідбивними елементами.

16:13 23.01.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, в другій половині дня зі збереженням вночі та вранці 21 січня очікуються значний мокрий сніг та дощ, пориви північно - східного вітру 15 – 20 м/с, налипання мокрого снігу (І рівень небезпечності, жовтий).

16:00 20.01.2023

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує

За який звітний період подають Додаток 2 у складі податкової декларації платника ЄП третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні ФОП, які використовують особливості оподаткування, встановлені...

14:41 19.01.2023

Відбулось засідання виконавчого комітету

18 січня, відбулось перше засідання  виконавчого комітету сільської ради у 2023 роцц під головуванням сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ. На засіданні було розглянуто низку  важливих питань, щодо забезпечення життєдіяльності громади, які були включені до порядку денного.

09:55 19.01.2023