Відбувся виїзний прийом громадян

9 лютого 2023 року, головним спеціалістом відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Антоніною АРТЕМЕНКО здійснився черговий плановий виїзний прийом громадян жителів нашої територіальної громади.

18:19 09.02.2023

Виїзний прийом громадян жителів села Тинне

09.02.2023 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ  та заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тамара АЗІЗОВА здійснили плановий виїзний прийом громадян у селі Тинне.

15:10 09.02.2023

Засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради

06 лютого 2023 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради. На засідання виносилось ряд важливих питань, зокрема:

11:56 07.02.2023

Відбулось позачергове засідання сесії Немовицької сільської ради

На виконання рішення ради оборони області - 6 лютого 2023 року під головуванням сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ відбулося позачергове засідання сорок другої сесії восьмого скликання Немовицької сільської ради.

14:30 06.02.2023