Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 14 березня впродовж доби очікуються пориви південно-західного вітру 15 – 20 м/с, вночі та вранці на окремих ділянках доріг ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий). Зміна погодних умов може призвести до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг та стале функціонування систем життєзабезпечення, енергопостачання населених пунктів.

13:54 13.03.2023

Попередження про небезпечні  метеорологічні явища

За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, сьогодні, вдень 11 березня очікуються грози, протягом доби  12 березня пориви західного вітру 15 - 20 м/с, на дорогах ожеледиця.  (І рівень небезпечності, жовтий ).

12:43 11.03.2023

Державна екологічна інспекція Поліського округу інформує

Прийшла весна.... Скоро наші ліси і поля оживуть, зазеленіють та сповняться ароматами первоцвітів. Ми підемо в ліс чи в поле насолоджуватися красою нашого краю. Тож давайте з повагою та дбайливістю ставитися до нашого багатства – природи. Збережімо її для наступних поколінь!

13:47 10.03.2023

Виїзний прийом громадян жителів села Тинне

09.03.2023 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ  та заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тамара АЗІЗОВА здійснили плановий виїзний прийом громадян у селі Тинне.

09:53 10.03.2023