Відбувся прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України

Сьогодні, 09 березня 2023 року, головним спеціалістом відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Оленою ВЛАСЮК здійснювався виїзний прийом громадян жителів нашої територіальної громади та надано послуги 16 громадянам.

16:08 09.03.2023

Відбувся Форум з питань бджільництва

2 березня 2023 року під головуванням   першого заступника  Міністра  аграрної політики та продовольства України Тараса ВИСОЦЬКОГО відбувся Форум, який стосувся галузі бджільництва. У роботі Форуму взяли участь і жителі нашої громади, зокрема пасічники та суб'єкти  господарювання агропромислового комплексу.

09:52 03.03.2023

«Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!»: в Україні запустили онлайн-курс з мінної безпеки

ДСНС спільно з Фондом Східна Європа запустили онлайн-курс про мінну безпеку «Дивись під ноги! Дивись, куди йдеш!». Ведучим курсу став лідер українського музичного гурту ТНМК, а нині військовий добровольчого батальйону «Реванш» Олег Фагот Михайлюта.

09:41 02.03.2023

ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ З ПИТАНЬ ПРАЦІ ІНФОРМУЄ

Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці повідомляє, що 03.01.2023 року Держпраці спільно з Мінекономіки запроваджено отримання дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки (далі - дозвіл) в електронному вигляді через Портал електронних сервісів Мінекономіки

14:50 01.03.2023