Дата: від до Скинути

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

3 квітня 2023 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ провів чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Немовицькій сільській раді. Учасники засідання розглянули низку важливих питань.

14:48 03.04.2023

Благодійна допомога у військові госпіталі

Жителі Немовицької громади продовжують підтримувати ЗСУ та постраждалі регіони України від збройної агресії російської федерації. Так, 27 березня була доставлена продовольча допомога у військові госпіталі Харківської області. До благодійної справи долучилося багато мешканців нашої громади, зокрема настоятель та прихожани церкви св. Параскеви с. Тинне, настоятелі та прихожани Свято-Георгіївської церкви ПЦУ та УПЦ с. Зносичі, колективи Зносицького ліцею, Тинненської початкової школи, ССТ «Случ» Софія Василівна, служиель релігійної громади ХВЄ Бабаян Саркіс, та волонтер Михайло Сірко.

17:28 31.03.2023

Надання пропозицій щодо зрізання аварійних дерев

У зв’язку з надходженням  звернень громадян, з проханням  надати послуги  по  зрізанню аварійних дерев, просимо надати до сільської ради комерційну пропозицію щодо виконання таких робіт вартістю від  15000  до 25000 тисяч гривень, з урахуванням обсягу та складності   наданих послуг.

15:06 31.03.2023

Нагорода посмертно......"За мужність» ІІІ ступеня"

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня, на жаль, посмертно нагороджено військовослужбовців Сарненщини: старшого солдата Віталія Царука, молодшого сержанта Михайла Занозовського із села Тинне.

14:53 31.03.2023