Повідомлення про застосування пестицидів та агрохімікатів

СГПП "Случ" повідомляє,  що з 4 по 7  травня 2023 року на земельній ділянці площею 144,88 га, 285 га,  яка межує з населеними пунктами Немовичі, Тинне, буде проводитись обробка посів озимої пшениці, кукурудзи із застосуванням пестицидів та агрохімікатів.

14:04 03.05.2023

Вітання з 90-річним ювілеєм

1 травня 2023 року, відзначала свій поважний 90-річний ювілей - Царук Любов Іванівна, яка на даний час проживає у с. Тинне, та має статус внутрішньо-переміщеної особи. У цей чудовий день  від імені сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ, депутатів та членів виконавчого комітету іменинницю привітали та вручили цінний подарунок староста с.Тинне Олександр ОМЕЛЬКОВЕЦЬ, працівники будинку культури  та бібліотеки с.Тинне.

09:30 03.05.2023

Єднання, підтримка, допомога – шлях до Перемоги

Українці – сміливі та прекрасні! Ми спільно воюємо проти ворога, кожен на своєму фронті. З першого дня повномасштабної війни дуже важливою є допомога нашим захисникам, які щодня ризикуючи власним життям захищають кожного з нас, нашим цивільним людям, які опинилися у пастці в містах в облозі, а також у районах, близьких до лінії фронту, виснажені та позбавлені основних засобів, необхідних для виживання, та потерпають від постійних бомбардувань.

17:23 01.05.2023

Відбулась Рада громад при голові Рівненської обласної ради

Відбулося чергове засідання Ради громад при голові Рівненської обласної ради. Нагадаємо, що захід проводять щомісяця за участі голів територіальних громад Рівненщини, керівництва та депутатів обласної ради. Від нашої громади у даному заході взяла участь Тамара АЗІЗОВА - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів.

12:50 01.05.2023

Щодо ремонту доріг

На території Немовицької громади ремонтні роботи доріг тривають та здійснються поступово.

22:52 28.04.2023

Повідомлення про застосування пестицидів та агрохімікатів

СГПП "Случ" повідомляє,  що  30 квітня 2023 року на земельній ділянці площею 144,88 га, яка межує з населеними пунктами Немовичі та Чудель буде проводитись обробка посів озимої пшениці із застосуванням пестицидів та агрохімікатів.

16:13 28.04.2023