Відбувся виїзний прийом громадян

11 травня 2023 року, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Галина ЮТОВЕЦЬ здійснила виїзний прийом громадян жителів нашої територіальної громади.

13:56 11.05.2023

Відбулось засідання виконавчого комітету

10 травняя, відбулось чергове засідання  виконавчого комітету сільської ради під головуванням сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ.  Перед засіданням присутні вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок вторгнення російських окупантів.

19:18 10.05.2023

Сарненське відділення АТ «Рівнгегаз» інформує, щодо газопостачання 11 травня 2023 року

Сарненське відділення АТ «Рівнгегаз» інформує, що 11 травня 2023 року у зв’язку із відключенням ГРС Катеринівка згідно «Плану-графіку виведення ГРС Бібрського ЛВУМВГ з експлуатації для проведення ремонтно-профілактичних робіт у 2023 році» можливе припинення газопостачання в с.Катеринівка, с.Тинне, с.Зносичі та с.Немовичі.

12:09 10.05.2023

Сарненське відділення АТ "Рівнегаз" інформує

Сарненське відділення АТ «Рівнгегаз» повідомляє, що з 22 травня по 02 червня 2023 року в зв’язку з виконання ремонтних робіт на газопроводі буде відсутнє газопостачання в с.Немовичі.

10:17 10.05.2023

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на одержання   у 2023 році Стипендії  творчій молоді

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на одержання у 2023 році Стипендії творчій молоді

Управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації  оголошує конкурс претендентів на одержання у 2023 році щорічних Стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради творчій молоді (далі – Стипендії творчій молоді).

17:08 09.05.2023

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС  на одержання у 2023 році щорічних Грантів для створення і реалізації  творчих проєктів

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на одержання у 2023 році щорічних Грантів для створення і реалізації творчих проєктів

Управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації  оголошує конкурс претендентів на одержання у 2023 році щорічних грантів голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради для створення і  реалізації творчих проєктів у галузі літератури, театрального, музичного, образотворчого мистецтва, хореографії, народного мистецтва, кінематографії.

17:06 09.05.2023