Відбувся виїзний прийом громадян у селі Гута-Перейма

23 березня 2023 року  з метою сприяння жителям сіл громади у вирішенні питань за місцем їх проживання сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тамара АЗІЗОВА та начальник відділу соціального захисту Світлана ПОТАПОВИЧ здійснили черговий плановий виїзний прийом громадян у селі Гута-Перейма, під час якого було обговорено ряд важливих питань та суспільних потреб  жителів даного населеного пункту. На кожне звернення громадян було  надано фахові роз'яснення.

09:15 24.03.2023

Привітання з 90-річним ювілеєм жительки села Катеринівка

З нагоди славного 90-річного ювілею жительки села Катериніка Зелінської Єви Петрівни - сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ  та заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тамара АЗІЗОВА привітали ювелярку та вручили цінний подарунок. Побажали міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, душевного спокою, пошани від людей та Божого благословіння.

09:55 23.03.2023

Відбулось засідання сесії Немовицької сільської ради

22 березня 2023 року під головуванням сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ відбулося пленарне засідання сорок четвертої сесії восьмого скликання Немовицької сільської ради. Засідання розпочалося хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок вторгнення російських окупантів.

16:23 22.03.2023