ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

8 червня з 10:00 до 14:00 в приміщенні Немовицької сільської ради  (с.Немовичі, Центральна,4 - перший поверх Відділ ЦНАП) Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області проводитиме особистий прийом громадян.

14:23 07.06.2023

День села Зносичі

5 червня з нагоди Дня села та з урахуванням реалій сьогодення у Зносичах відбувся благодійний концерт та ярмарок місцевих умільців села для підтримки Збройних Сил України.  Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого. Жителі села та гості змогли переглянути не лише концертну програму, відпочити, але й поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час.

16:17 06.06.2023

Пролунав Останній дзвоник у Зносицькому та Немовицькому ліцеях!!!

2 червня 2023 року в закладах освіти Немовицької громади, а саме у Зносицькому та Немовицькому ліцеях пролунав Останній дзвінок 2022-2023 навчального року, який сповістив усіх про закінчення ще одного навчального року, а для учнів 11 класу продзвенів востаннє у стінах ліцею і провів у доросле життя.

12:45 05.06.2023

Участь старост у навчанні

З метою підвищення якості надання послуг, покращення фахового рівня мешканців населених пунктів нашої громади  2 червня -  старости Галина БАРАНОВСЬКА та Олександр ОМЕЛЬКОВЕЦЬ взяли участь у семінарі-навчанні щодо організації  роботи та надання послуг жителям у старостинських округах, який організувала Рівненська обласна рада.

11:45 05.06.2023

Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

За дорученням голови Рівненської обласної військової адміністрації 2 червня 2023 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ провів термінове позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Немовицькій сільській раді.

10:15 05.06.2023

4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України

Починаючи з 2021 року в Україні 4 червня – це День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. З 2014 року в Україні триває російська агресія, а 24 лютого 2022 року росія почала повномасштабне вторгнення в Україну. Тільки за цей час, станом на 30 травня 2023 року, більше ніж 1472 дитини постраждали. За офіційними даними правоохоронних органів України, 483 дитини загинули та понад 989 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Вбивства та скалічення дітей — це один із найжахливіших злочинів, які росія вчиняє проти України.

14:48 04.06.2023