Благодійний фонд Діти Героїв

Офіційно через війну сиротами стали понад 3 тис. дітей, але це число є далеким від реальності. На жаль, діти, що втратили одного або обох батьків, залишаються назавжди скаліченими "русскім міром".

12:13 15.06.2023

Відбулось засідання виконавчого комітету

14 червня, відбулось чергове засідання  виконавчого комітету сільської ради під головуванням сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ.  Засідання розпочалося врученням почесного нагрудного знаку «66 ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК» Занозовській Ользі Олександрівни сестрі загиблого Героя Яремчука Миколи Олександровича, жителя села Тинне. Нагрудний знак вручений командуванням військової частини Чернігівської області, в якій проходив службу воїн-Герой.

09:50 15.06.2023

Відбулося чергове засідання комісії з питань  захисту прав дитини при виконавчому комітеті  Немовицької сільської ради

Сьогодні, 9 червня відбулося чергове засідання комісії з питань  захисту прав дитини при виконавчому комітеті  Немовицької сільської ради де розглядалось ряд питань. Зокрема розглядали заяву батька, жителя с.Зносичі  Сарненського району  визначити порядок побачень, визначити  спосіб та  участі у вихованні і  вільному спілкуванні з малолітніми дітьми; жителька с.Немовичі Сарненського району звернулася за висновком служби у справах дітей Немовицької сільської ради про визначення місця проживання її малолітньої дитини з нею. Ще одним з питань було затвердження індивідуальних  планів дітей, які залишились без батьківського піклування жителів с.Немовичі.

15:43 09.06.2023