Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 19 червня.  Протягом доби  по м.Рівне та області очікуються грози, місцями шквали 15 - 20 м/с  та град.  (I рівень небезпечності, жовтий). Зміна погодних умов може призвести до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг та стале функціонування систем життєзабезпечення.

11:10 19.06.2023

Щодо надання благодійної допомоги

Уночі 6 червня російська окупаційна армія підірвала Каховську гідроелектростанцію  в Херсонській області. Внаслідок цього вода накрила десятки населених пунктів півдня. Традиційно Немовицька громада не залишається осторонь надаючи жителям регіонів, які потерпають від російських терактів різну гуманітарну допомогу.

17:00 16.06.2023

Вручено почесний нагрудний знак «66 ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК»

14 червня 2023 року Занозовській Ользі Олександрівни сестрі загиблого Героя Яремчука Миколи Олександровича (житель с. Тинне) кондуванням військової частини Чернігівської області, в якій служив воїн-Герой - вручено почесний нагрудний знак «66 ОКРЕМОЇ МЕХАНІЗОВАНОЇ БРИГАДИ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК».

12:50 15.06.2023