Дата: від до Скинути

Кіберполіція викрила організовану злочинну групу: Привласнили понад 2 мільйони гривень за допомогою фішингу

Зловмисники використовували фішингові посилання для отримання даних банківських карток громадян і надалі привласнювали гроші з їхніх рахунків.  Шістьом фігурантам правоохоронні оголосили підозри, їм може загрожувати до 12-ти років ув’язнення.

11:36 09.06.2023

Виїзний прийом громадян жителів с. Тинне та с.Зносичі

8 червня року з метою сприяння жителям сіл громади у вирішенні питань за місцем їх проживання сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ здійснив виїзний прийом громадян у Зносицькому та Тинненському старостинських округах, під час якого було обговорено ряд важливих питань та суспільних потреб жителів даних населених пунктів громади.

16:27 08.06.2023

Відбувся виїзний прийом громадян

Сьогодні,  8 червня 2023 року, Олена ВЛАСЮК головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області здійснила черговий плановий виїзний прийом громадян жителів нашої територіальної громади.

14:10 08.06.2023

Щодо недопущення пожеж масштабного характеру

Виконавчий комітет Немовицької сільської ради переконливо прохає берегти своє здоров’я так як щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправного збитку природі та державі. Найбільша кількість пожеж, як правило, припадає на літній період.

11:58 08.06.2023

Роз'яснення чи потрібно переоформлювати документи, якщо змінилась назва вулиці

Упродовж останнього часу у багатьох містах України були змінені назви вулиць, провулків, проїздів. За підтримки громадськості вулиці, названі іменами діячів сусідньої держави-агресора, отримують нові назви, в тому числі і імена Героїв України, а міські, сільські і селищні ради відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» приймають рішення про перейменування.

16:56 07.06.2023