ДО УВАГИ АГРОВИРОБНИКІВ!

НАГАДУЄМО ПРО НЕОБХІДНІСТЬ всім суб’єктам господарювання та фізичним особам, які подали заявки у вересні місяці поточного року для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) та спеціальної бюджетної дотації за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності ОСТАННІЙ ДЕНЬ ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ 28 ЖОВТНЯ 2022 РОКУ електронним цифровим підписом, який надійшов у ваші кабінети в системі Державного аграрного реєстру в розділі «Мої повідомлення».

09:00 27.10.2022

Cамотні мама, тато чи опікун мають право скористатися підвищеною податковою соціальною пільгою

Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу, що порядок надання податкових соціальних пільг встановлений ст. 169 розд. IV Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

11:06 24.10.2022

Новини тижня у Немовицькій громаді!

Завершився тиждень в Немовицькій громаді з добрих новин. Всі навчальні заклади громади розпочали навчання: Немовицький, Зносицький та Тинненський ліцеї у  змішаній формі, Катеринівська початкова школа в очній формі. Для створення безпечного освітнього середовища в умовах воєнного стану в закладах освіти продовжуються роботи з облаштування укриттів, відповідно до вимог чинного законодавства. Для безперебійного електропостачання приміщень закладів освіти сільською радою продовжується закупівля альтернативних джерел енергії – генераторів.

17:18 21.10.2022